temp.żółtkowa/płótno, 61 x 50 cm
sygnowana, datowana i opisana na odwrocie: Jarosław Modzelewski | 2012 | [data w kółku ] | „Wg VAN der Weydena” | 61 x 50 |temp.ż.
estyamcja: 16 000 - 18 000