5

Aleksander Kobzdej (1920-1972), HORS CADRE nr 42, 1971 r.

Estymacje: 18 648 - 20 979 EUR
technika własna/siatka metalowa, masa z papieru i poliestru, 127,5 x 98 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie pismem odręcznym: Aleksander Kobzdej| 1971 | Hors cadre No 42 |
128 x 98 | wskazówka montażowa oraz nalepka wywozowa Desy z datą 1971 i miejscem wysyłki obrazu Bezirksamt
Charlottenburg von Berlin
Pochodzenie:
- kolekcja prywatna
WYSTAWIANY:
- Aleksander Kobzdej (1920-1972) wystawa w 20-lecie śmierci, Warszawa, listopad 1992, ASP w Warszawie,
Galeria ZPAP na Mazowieckiej (poz. kat. 59. s.110)
- Aleksander Kobzdej. Ölbilder - Zeichnungen 1969-1971, 7. August - 28. August 1971, Rathaus Charlottenburg, Katalog und Ausstellungsleitung: Eberhard Knoch, Berlin 1971
Aukcja Sztuki Współczesnej
07 grudnia 2019 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
16 317 EUR
18 648 - 20 979 EUR
Sprzedaż warunkowa
19 254 EUR
Cena końcowa bez opłaty aukcyjnej
16 317 EUR
118%
Wyświetleń: 97 | Ulubione: 0

Antiqua et Moderna

Aukcja Sztuki Współczesnej
07 grudnia 2019 CET/Warsaw

  300 000

Antiqua et Moderna
Antiqua et Moderna Dom aukcyjny i galeria
ul. Freta 19
00-227 Warszawa
+48 228315472