Stefan Gierowski (1925), BEZ TYTUŁU, 1993 r.

cena wywoławcza
~1 631 EUR
~2 214 EUR
~1 864 - 2 331 EUR

akwarela/papier, 55,7 x 38 cm
sygnowany dł. p.d.: S Gierowski 93