technika własna/płótno, 60 x 60 cm
sygnowany, opisany i datowany na odwrocie: Urszula Ślusarczyk | „V/2017”| MIXEDMEDIA | 60 x 60 | 2017
WYSTAWIANY:
- Urszula Ślusarczyk, Fragmenty wertykalne, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń, 2018
Absolwentka Instytutu Wychowania Artystycznego UMCS w Lublinie. Dyplom uzyskała w pracowni profesora Mariana Stelmasiaka w 1994. Uprawia malarstwo, grafikę i fotografię. Aktualnie profesor zwyczajny w Instytucie Sztuk Pięknych oraz prodziekan ds. naukowych i artystycznych Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w 2000 roku. Organizatorka konferencji i wystaw problemowych m.in. Natura Natury w latach 2001 oraz 2003/2004. Od 2015 roku uczestniczy w Międzynarodowych Plenerach dla Artystów Posługujących się Językiem Geometrii oraz wystawach poplenerowych. Autorka wielu wystaw w Polsce i za granicą.