Jan Ziemski (1920-1988), BEZ TYTUŁU, 1971 r.

cena wywoławcza
~9 324 EUR
~9 324 EUR
~10 489 - 12 820 EUR

relief, technika własna/sklejka, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: JAN ZIEMSKI | 1971 | LUBLIN