relief, technika własna/sklejka, 60 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: JAN ZIEMSKI | 1971 | LUBLIN
> | 2 000 | ||
50 000 | |||
> | 5 000 | ||
100 000 | |||
> | 10 000 | ||
300 000 | |||
> | 20 000 | ||